Podmínky ochrany osobních údajů

## Podmínky ochrany osobních údajů pro eShop PavelBurkert.cz

**Správce dat:**

Ing. Pavel Burkert, podnikatel, se sídlem Mokrovraty - Pouště 65, PSČ 26203, IČO: 64117731, provozující eShop na webové adrese www.pavelburkert.cz (dále jen "eShop").

Přečtěte si následující podmínky ochrany osobních údajů, abyste pochopili, jak používáme a chráníme informace, které nám poskytujete.

### 1. Shromažďování informací

Když navštívíte náš eShop nebo když využijete naše služby, můžeme shromažďovat různé informace, jako je vaše IP adresa, informace o vašem prohlížeči, informace o vašem návštěvním a nakupovacím chování a další informace související s vaší interakcí s naším eShopem.

### 2. Využití informací

Tyto informace používáme pro řadu účelů, jako je zlepšování našeho eShopu, personalizace našich služeb, poskytování zákaznické podpory, komunikace s vámi o vašich objednávkách a odesílání marketingových a promočních materiálů.

### 3. Sdílení a uchovávání informací

Vaše osobní údaje jsou uchovávány v bezpečí a nebudou sdíleny s třetími stranami, s výjimkou případů, kdy je to nutné pro provoz eShopu, například pro doručení vašich objednávek. V těchto případech budou třetí strany také povinny chránit vaše osobní údaje.

### 4. Vaše práva

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, požadovat jejich opravu, vymazání nebo omezení zpracování, a také právo na přenositelnost údajů.

### 5. Změny v našich podmínkách ochrany osobních údajů

Pokud provedeme jakékoliv změny v našich podmínkách ochrany osobních údajů, zveřejníme tyto změny na této stránce, abyste byli vždy informováni o tom, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností je případně sdílíme.

Pokud máte jakékoliv otázky nebo obavy ohled

ně našich podmínek ochrany osobních údajů, neváhejte se na nás obrátit.

Naposledy aktualizováno: 27.5.2023

*Prosím, vždy se poraďte s odborníkem nebo právním zástupcem při tvorbě nebo revizi podmínek ochrany osobních údajů pro vaši webovou stránku nebo online obchod. Tato odpověď slouží jako orientační příklad a nemůže nahradit právní radu.*

Další informace o správě cookies v jednotlivých prohlížečích naleznete na následujících odkazech:

Microsoft Edge - https://docs.microsoft.com/cs-cz/sccm/compliance/deploy-use/browser-profiles

 

V. Vaše práva v souvislosti se zpracováním osobních údajů

Nařízení GDPR vám dává mimo jiné právo obrátit se na nás a chtít informace, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a nechat je aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování, můžete požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů, požadovat po nás v určitých situacích výmaz osobních údajů a v určitých případech máte právo na jejich přenositelnost. Proti zpracování na základě oprávněného zájmu lze vznést námitku.

 

Pokud si myslíte, že s daty nenakládáme správně, máte právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se se svými nároky obrátit na soud.

 

Tyto podmínky jsou účinné od 1. 5. 2023